Evde verimli bir çalışma alanı yaratın

İster kendiniz, ister çocuğunuz için evinizde rahatça oturup çalışabilmek için fonksiyonel ve esnek çalışma odası mobilyalarıyla kendinize özel bir çalışma köşesi yaratabilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz kategoriler

Her şey düzenli olduğunda toplamakla zaman kaybetmeyin.

TROFAST saklama çözümleri, farklı ölçülerdeki iskeletleri, raflarla kombine ederek çocuğunuzun ihtiyaçlarına uygun depolama yaratmanıza imkan sağlar. Taşınabilir saklama kutuları, eşyaları ihtiyaç duyduğunuz yere taşımanızı ve işiniz bittiğinde düzenleyip tekrar yerlerine yerleştirmenizi kolaylaştırır.

Kendinize işlevsel bir çalışma alanı yaratın

Az yer kaplayan bir çalışma masası, eşya dağınıklığını gizleyen masa düzenleyici ve eşyalarınızı sergileyebileceğiniz cam kapaklı dolap ile hayalinizdeki çalışma alanını yaratabilirsiniz.

Yazın enerjisini eve taşıyan canlı renkler

İhtiyacınıza uygun katlanabilir masa ve sandalyelerden, dış mekana uygun oturma gruplarına, rengarenk aydınlatmalardan çeşit çeşit aksesuara kadar yeni yaz ürünlerini hemen keşfedin!


IKEA Aile

IKEA
Aile Kart

IKEA Aile Kart'ınızı kullanın, her alışverişinizde IKEA Aile Para kazanın, indirimli ürün fırsatlarını ve kampanyaları kaçırmayın.

Aile Kart avantajları için tıklayın
IKEA Kurumsal

IKEA
Kurumsal Satış

İş yeri mobilya ve aksesuar alışverişleriniz IKEA Kurumsal Kart ile daha hesaplı.

Avantajlar için tıklayın
IKEA Restoranı

IKEA
Restoran

Molanın tadını çıkarın. Restoran ve kafemizde İsveç ve Türk mutfağının sağlıklı ve kaliteli lezzetleriyle dolu bir menü, düşük fiyatlarla sizi bekliyor.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git