Yeni bir okul yılı, yeni hazırlıklar ve yeni heyecanlar.

Okula yeni başlayan çocuklardan son sınıfa geçen gençlere kadar tüm öğrenciler, fikirlerini uygulayabilecekleri, ders çalışacakları, hobilerini geliştirecekleri kendilerine ait ve onları mutlu eden bir çalışma alanına ihtiyaç duyar. IKEA, çalışma masasından kitaplığa, sandalyeden kesona kadar çok çeşitli mobilya ve çalışma alanı aksesuarı ile okul heyecanı yaşayan ebeveynleri bekliyor.

SVARTA sayesinde hem rahat uyuyun hem sosyalleşin.

Çalışma arasında kısa dinlenmeler ve arkadaşlarıyla sosyalleşme, çocuğunuz için en az iyi bir uyku kadar motive edici olabilir. Odadaki çalışma alanını, işlevsel bir çalışma masası, rahat ve ergonomik bir sandalye ve olmazsa olmaz bir kitaplık ile tamamlayarak çocuğunuz için kaliteli bir çalışma ortamını oluşturabilirsiniz.

IKEA 8-12 Yaş

Çalışma alanınızı, istediğiniz pano parçasını ekleyerek ihtiyacınıza göre düzenleyebileceğiniz SKADIS pano ile tamamlayabilir, çalışma aksesuarlarınızı, el işi veya kırtasiye malzemelerinizi ya da oyuncaklarınızı TROFAST saklama ünitelerinde depolayarak odanızı düzenli tutabilirsiniz.

Okul heyecanını FLISAT ile sürdürün.

Okula Başlama Zamanı

Okula yeni başlayan çocuğunuzun heyecanını FLISAT Serisi ile paylaşın. Çocukların rahatça çalışmaları için kullanışlı bir alana sahip olan FLISAT çocuk masası, üç farklı yüksekliğe ayarlanabilir. Böylece çocuğunuz ders yapmak veya hobilerini geliştirmek için çalışma masasını yıllarca kullanabilir. FLISAT Serisini farklı boyutlarda ve renklerde TROFAST saklama kutuları ile tamamlandığınızda pratik bir depolama çözümüne kavuşabilirsiniz.

KALLAX raf üniteleriyle kişisel kitaplık

Okul döneminde kitaplar ve dosyalar arttıkça yeni saklama alanı ihtiyacı da doğar. Sepet, kutu, raf ayırıcı ve raf bölücü gibi farklı dolap içi düzenleyiciler kullanarak KALLAX raf ünitesini istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Tüm KALLAX Serisini görmek için tıklayın.


IKEA'DA ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Mağazalarımıza bekliyoruz

Ailece keyifli bir gün geçirebileceğiniz IKEA mağazalarında, alışveriş deneyimini keşfedin.

İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ

İnternetten alışveriş şimdi daha da kolay

Yenilenen internet mağazamız hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

PLANLAYICILAR

Alışverişe başlamadan önce planlayın

Yeni mutfağınızı veya yatak odanızı 3 boyutlu online planlama programlarımızı kullanarak hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz.

IKEA'DAN YENİLİKLER

İlham almaya hazır mısınız?

IKEA İyi Fikirler

Size En Yakın
IKEA Mağazası Canlı Destek