Cam servis ürünleriyle her şey gözünüzün önünde.

Camdan yapılmış, doğal mantar kapaklı IKEA 365+ sürahi ve karaflarla sıcak ve soğuk içeceklerinizle aranıza hiçbir şey giremeyecek.

13 Eylül - 13 Ekim 2019 tarihleri arasında IKEA mağazalarından yapacağınız her 100 TL'lik ev aksesuarı alışverişine 20 TL hediye çeki, İnternet Mağazasından yapacağınız her 100 TL'lik ev aksesuarı alışverişine 20 TL hediye kuponu kazanarak evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Tadını kaçırmadan saklayın.

Arta kalan yemeklerinizi ve kullanıma hazır hale getirdiğiniz malzemelerinizi plastik saklama kutularında, kilitli buzdolabı poşetlerinde veya cam kavanozlarda saklayarak enerjiden ve zamandan tasarruf edin. Şeffaf saklama kaplarının içinde ne olduğunu görebilir, böylece yiyeceklerinizin buzdolabı raflarında unutulmasının önüne geçebilirsiniz.

Küçük eşyaları aramakla zaman kaybetmeyin.

Farklı ölçü ve şekillerdeki kutular ve sepetlerle hobi malzemelerinden oyuncaklara kadar her şeyi kolayca düzenleyebilir, dağınıklıktan kurtulabilirsiniz.

IKEA - Ev Dekorasyonu

Karyolanızın altını SKUBB saklama kutularıyla düzenleyin.


IKEA Aile

IKEA
Aile Kart

IKEA Aile Kart'ınızı kullanın, her alışverişinizde IKEA Aile Para kazanın, indirimli ürün fırsatlarını ve kampanyaları kaçırmayın.

Aile Kart avantajları için tıklayın
IKEA Kurumsal

IKEA
Kurumsal Satış

İş yeri mobilya ve aksesuar alışverişleriniz IKEA Kurumsal Kart ile daha hesaplı.

Avantajlar için tıklayın
IKEA Restoranı

IKEA
Restoran

Molanın tadını çıkarın. Restoran ve kafemizde İsveç ve Türk mutfağının sağlıklı ve kaliteli lezzetleriyle dolu bir menü, düşük fiyatlarla sizi bekliyor.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git