HEMNES divanda dört fonksiyon bir arada!

Yaz Ürünleri

Divan, tek kişilik yatak, çift kişilik yatak ve çekmeceli depolama alanı olarak dört fonksiyonu bir arada barındıran HEMNES divan, geleneksel görünümü ve sade çizgisiyle her eve uyar. HEMNES divanınızı, yatak tabanını çekerek zaman ve alan harcamadan saniyeler içinde iki kişilik yatağa dönüştürebilirsiniz.

FRIHETEN: Gündüz kanepe, gece yatak

Kanepe, uzanma koltuğu ve çift kişilik yatak olarak kullanılabilen FRIHETEN kanepe, gündüzleri sizi, geceleri misafirlerinizi ağırlar. FRIHETEN kanepenin altını çekip kaldırarak kolayca iki kişilik yatağa dönüştürebilirsiniz. Uzanma koltuğunun altı bazalı olduğu için de nevresimleri ve diğer aksesuarları saklamak için idealdir.

Oturma odasındaki yardımcı oyuncu: sehpa

Kanepe ve koltukları tamamlayan orta ve yan sehpalar gözlük, kitap ve kumanda gibi küçük objelerin düzenli bir şekilde göz önünde durmasını sağlar. Özellikle de saklama bölmeli sehpaları yatak odasında komodin olarak kullanmak da alternatif bir çözüm olabilir.

Bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayan bir oda

Yaz Ürünleri

Bebeğinizin güvenliğini ön planda tutan ve aynı zamanda fonksiyonel çözümler sunan mobilyalarla hem siz hem bebeğiniz rahat etsin. 2 farklı yükseklikte konumlandırabileceğiniz ve kenarı çıkartılabilen bebek karyolasını, yüksekliği ayarlanabilir raflı çocuk gardırobunu ve çocuğunuzla birlikte uzayabilen çocuk karyolasını işlevsel özellikleri sayesinde uzun zaman rahatça kullanabilirsiniz.

MAMMUT çocuk mobilyalarıyla aktiviteleri dışarı taşıyın.

Güneş enerjili lambalarla yaz akşamlarınızı uzatın.

Yaz akşamlarında balkonunuzu ve bahçenizi renkli ve sevimli lambalarla süsleyerek aydınlatabilirsiniz. Güneş ışığını enerjiye dönüştüren paneli sayesinde SOLVINDEN lambaları ve aydınlatma zincirlerini gündüz güneşin altında şarj ederek geceye hazır hale getirebilirsiniz. LED'li güneş enerjili masa lambasını, yer lambasını ve hatta sarkıt lambayı, kablo ve fiş gerektirmediği için nereye isterseniz götürebilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


IKEA'DA ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Mağazalarımıza bekliyoruz

Ailece keyifli bir gün geçirebileceğiniz IKEA mağazalarında, alışveriş deneyimini keşfedin.

İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ

İnternetten alışveriş şimdi daha da kolay

İnternet Mağazamız hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

PLANLAYICILAR

Alışverişe başlamadan önce planlayın

IKEA Planlayıcılar

IKEA'DAN YENİLİKLER

İlham almaya hazır mısınız?

IKEA İyi Fikirler

Size En Yakın
IKEA Mağazası