Evinizi yeni ürünlerle renklendirin.

Oturma odasından yatak odasına, antreden çalışma odasına mobilyalarınızda ve aksesuarlarınızda yapacağınız küçük değişikliklerle yepyeni görünümlü yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Yeni karyolalar, ve ev aksesuarları ile evinizi canlandırabilirsiniz.

Kanepelerle rahat bir oturma alanı yaratın.

Oturma odanızda dinlenmeyi, eğlenmeyi, çalışmayı ve hatta uyumayı tek bir yerde yapabilirsiniz; konforlu bir kanepede. Salonunuzun şekline ve büyüklüğüne göre 2’li kanepe ve uzanma koltuğundan U-şeklinde 6’lı kanepeye kadar istediğiniz kombinasyonu yaratabilirsiniz.

Her şeyi paylaştığınız alan: Yemek Odası

Yemek odası, ailenizle ve arkadaşlarınızla yemek yediğiniz, aynı zamanda herkesin bir araya toplanıp oyun oynadığı, ödev yaptığı veya hobisiyle ilgilendiğisosyal bir alandır. Yemek odanızın ölçülerine ve ihtiyaçlarınıza göre bir yemek masası ile şık ve rahat sandalyeler seçerek zevkinize uygun yemek odası takımı oluşturabilirsiniz.

Sizi mutlu eden bir çalışma ortamı yaratın

Sizi mutlu eden bir çalışma alanı, çalışma kalitenizi yükselmesine yardımcı olur. Herkes aynı şekilde çalışmayabilir ama hoşunuza giden ve mümkün olduğunca verimli çalışmanızı sağlayan bir alan yaratmak işin kilit noktasıdır. Bunun için ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çalışma masası, rahat ve ergonomik bir sandalye, masanızın üzerini düzenli tutmanızı sağlayan bir keson ile ihtiyacınız olan çalışma ortamını oluşturabilirsiniz.


IKEA Aile

IKEA
Aile Kart

IKEA Aile Kart'ınızı kullanın, her alışverişinizde IKEA Aile Para kazanın, indirimli ürün fırsatlarını ve kampanyaları kaçırmayın.

Aile Kart avantajları için tıklayın
IKEA Kurumsal

IKEA
Kurumsal Satış

İş yeri mobilya ve aksesuar alışverişleriniz IKEA Kurumsal Kart ile daha hesaplı.

Avantajlar için tıklayın
IKEA Restoranı

İsveç
Restoran

Molanın tadını çıkarın. Restoran ve kafemizde İsveç ve Türk mutfağının sağlıklı ve kaliteli lezzetleriyle dolu bir menü, düşük fiyatlarla sizi bekliyor.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git