Yeni bir okul yılı, yeni hazırlıklar ve yeni heyecanlar

Her yaşta öğrencinin hayatını keyifli hale getiren IKEA’da 19 Ağustos - 15 Eylül 2019 tarihleri arasında seçili çocuk ve genç mobilya ürünlerinde geçerli 500 TL ve üzeri alışverişe %10 indirim fırsatı, okul alışverişini planlayan tüm anne babaları bekliyor.

Saklama çözümleriyle düzenli odalar

Odanızdaki alana uygun olarak farklı ölçüleri bulunan TROFAST saklama üniteleri ve kutuları ile oyuncakları, kırtasiye ve okul malzemelerini düzenli tutabilirsiniz. Çocuğunuz da istediği zaman oyuncaklarını kutusuyla birlikte evin diğer odalarına taşıyabilir ve oyununa orada devam edebilir.

Seçili saklama çözümlerini görmek için tıklayın.

Çalışma alanınızı olmak istediğiniz yer haline getirin.

Fonksiyonel bir çalışma masası, rahat hareket etmenizi sağlayan tekerlekli ve yüksekliği ayarlanabilir bir sandalye, doğru bir masa lambası, çalışma masanızın hemen yanında tekerlekli bir keson ve çalışma alanınızı tamamlayan bir kitaplık ile çalışma alanınızı olmak istediğiniz yer haline getirebilirsiniz.

*Kampanya 19 Ağustos-15 Eylül 2019 tarihleri arasında IKEA Aile Kart ile, seçili çocuk ve genç odası mobilyalarında 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanya tüm IKEA mağazalarında, Bodrum ve Adana Sipariş ve Teslim Noktalarında ve internet üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.
İnternet Mağazası kampanya koşulları için tıklayın.


IKEA Aile

IKEA
Aile Kart

IKEA Aile Kart'ınızı kullanın, her alışverişinizde IKEA Aile Para kazanın, indirimli ürün fırsatlarını ve kampanyaları kaçırmayın.

Aile Kart avantajları için tıklayın
IKEA Kurumsal

IKEA
Kurumsal Satış

İş yeri mobilya ve aksesuar alışverişleriniz IKEA Kurumsal Kart ile daha hesaplı.

Avantajlar için tıklayın
IKEA Restoranı

IKEA
Restoran

Molanın tadını çıkarın. Restoran ve kafemizde İsveç ve Türk mutfağının sağlıklı ve kaliteli lezzetleriyle dolu bir menü, düşük fiyatlarla sizi bekliyor.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git