Evinizi aksesuarlar ile farklılaştırın.

Evinizi diğer evlerden farklı ve özel yapan, dekorasyon zevkinizi ve kişiliğinizi yansıtan aksesuarlardır. IKEA'nın mumları, çerçeveleri, sepetleri, sofra aksesuarları, saksıları ve diğer aksesuarları ile yaşam alanınızı 'kendi evinize' dönüştürebilirsiniz.

13 Eylül - 13 Ekim 2019 tarihleri arasında IKEA mağazalarından yapacağınız her 100 TL'lik ev aksesuarı alışverişine 20 TL hediye çeki, İnternet Mağazasından yapacağınız her 100 TL'lik ev aksesuarı alışverişine 20 TL hediye kuponu kazanarak evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Yatak odanızı renkli desenlerle hareketlendirin.

Güne, renkli ve çiçekli desenlerin kapladığı bir yatak odasında gözlerinizi açın ve renklerin sıcak enerjisini üzerinizde hissedin. Gece boyunca vücudunuzu rahat ettiren bir yatak, yumuşak, pamuklu yatak örtüsü ve nevresim takımı güne tazelenerek başlamanıza yardımcı olur.


IKEA Aile

IKEA
Aile Kart

IKEA Aile Kart'ınızı kullanın, her alışverişinizde IKEA Aile Para kazanın, indirimli ürün fırsatlarını ve kampanyaları kaçırmayın.

Aile Kart avantajları için tıklayın
IKEA Kurumsal

IKEA
Kurumsal Satış

İş yeri mobilya ve aksesuar alışverişleriniz IKEA Kurumsal Kart ile daha hesaplı.

Avantajlar için tıklayın
IKEA Restoranı

IKEA
Restoran

Molanın tadını çıkarın. Restoran ve kafemizde İsveç ve Türk mutfağının sağlıklı ve kaliteli lezzetleriyle dolu bir menü, düşük fiyatlarla sizi bekliyor.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git