Yeni ürünler, yeni yaşam alanları

IKEA’nın yeni mobilya ve ev aksesuarı ürünleriyle evinizde ihtiyaçlarınıza uygun olarak yeni yaşam alanları yaratabilirsiniz. Oturma odasından yatak odasına, antreden çalışma odasına mobilya seçiminde yapacağınız küçük değişikliklerle yepyeni görünümlü ve işlevsel yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Oturma odanızda değişim zamanı geldi.

Yeni başlangıçlar için biraz alan yaratmak, tutkuyla yaptığınız ancak unuttuğunuz bir hobiyi hatırlamak ya da televizyonda en sevdiğiniz programı tadını çıkararak izlemek... Oturma odanızın şekline ve büyüklüğüne göre modüler KIVIK Serisinin 2’li kanepe ve uzanma koltuğundan 3’lü kanepeye kadar istediğiniz kombinasyonu yaratabilir, uzanma koltuğu ve birkaç tabureyle bu odayı ailenizle birlikte keyifle vakit geçireceğiniz bir alana dönüştürebilirsiniz.

Eşyalarınızı düzenlemenin en iyi yolu

Dolap ve çekmece içlerinde, karyola altlarında veya açık dolaplarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ev düzenleme aksesuarları, hayatınızı kolaylaştırır. En çok tercih ettğiniz giysileri bölmeli düzenleyiciler ve askılarla gözünüzün önünde tutun, diğer giysileri ve mevsimlik ayakkabı ve kıyafetleri saklama kutularında depolayarak hem yerden kazanın hem de her şeyin yerli yerinde kalmasını sağlayın.

Çocuğunuzun hayalindeki odayı yaratın.

Çocuklar, uyurken, oynarken, çalışırken ve hayal güçlerini kullanırken ihtiyaçlarını karşılayan bir odada daha kolay gelişip büyürler. Rahatça uyuyabildikleri ve gelişimlerini destekleyen eğlenceli bir odada kendilerini ifade edebildikleri için mutlu olurlar.

İstediğiniz yeri aydınlatın.

Sarkıt lambalarla yatak odanızı, masa ve yer lambalarıyla oturma odanızı aydınlatabilirsiniz. Bu lambalar evinizde yaptığınız her işi kolaylaştırır ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir ortam yaratır.


IKEA Aile

IKEA
Aile Kart

IKEA Aile Kart'ınızı kullanın, her alışverişinizde IKEA Aile Para kazanın, indirimli ürün fırsatlarını ve kampanyaları kaçırmayın.

Aile Kart avantajları için tıklayın
IKEA Kurumsal

IKEA
Kurumsal Satış

İş yeri mobilya ve aksesuar alışverişleriniz IKEA Kurumsal Kart ile daha hesaplı.

Avantajlar için tıklayın
IKEA Restoranı

İsveç
Restoranı

Molanın tadını çıkarın. Restoran ve kafemizde İsveç ve Türk mutfağının sağlıklı ve kaliteli lezzetleriyle dolu bir menü, düşük fiyatlarla sizi bekliyor.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git