Mart ayında indirim devam ediyor.

1-17 Mart tarihleri arasında seçili yüzlerce mobilya ürününde KDV indirimine ek indirim fırsatı devam ediyor.
Tüm indirimli ürünleri görmek için tıklayın.

METOD ile hayallerinizdeki mutfağa kavuşun.

Kaliteli mutfak, fonksiyonel, yaşayan ve herkesin bir araya toplandığı mutfak demektir. Mutfağınız için hazır bir METOD mutfak dolap sistemi seçebilir veya mutfak ölçüm hizmetimizden yararlanıp kendi mutfağınızı ihtiyaçlarınıza uygun tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Mutfak

Her şey elinizin altında

Yeni bir mutfak hayali kuruyorsanız günlük yaşamın yükünü azaltacak bir mutfak seçin. Mutfakta zamanla yarışırken akıllı dolap içi ve tezgah arası aksesuarlar sayesinde çekmeceler arasında kaybolmadan aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.

Mutfak

Büyük iş yapan küçük yardımcılar

Mutfakta dağınıklığı ortadan kaldırarak her dakikanızı keyifli geçirin. VARIERA kutu ve dolap içi düzenleyicilerle dolapların içini daha verimli kullanabilir, yeni dolap almadan raf kapasitesini ikiye çıkarabilirsiniz.

Mutfak masanız her an emrinizde!

Mutfağınızın bir bölümünü yemek köşesine çevirerek küçük ve dar bir köşeden, sevimli ve kullanışlı bir yer kazanabilirsiniz. İster hızlıca yemek yiyip kalkın, ister arkadaşlarınızla sohbete dalın, katlanabilir çözümlerle alanınızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Yemek masası etrafında mükemmel aile zamanı

Mutfak

Günün, aileyi bir araya toplayan, en sosyal zamanı yemek saatidir. Katlanabilir yemek masasında sade bir aile kahvaltısı veya açılabilen yemek masası etrafındaki kalabalık bir arkadaş grubu daveti, bu güzel anları paylaşmak için mükemmel bir alan yaratır. Lezzetli yemekler ve tatlı sohbet de eklenince unutulmaz bir yemek ziyafeti olur.


IKEA'DA ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Mağazalarımıza bekliyoruz

Ailece keyifli bir gün geçirebileceğiniz IKEA mağazalarında, alışveriş deneyimini keşfedin.

İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ

İnternetten alışveriş şimdi daha da kolay

İnternet Mağazamız hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

PLANLAYICILAR

Alışverişe başlamadan önce planlayın

Yeni mutfağınızı veya yatak odanızı 3 boyutlu online planlama programlarımızı kullanarak hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz.

IKEA'DAN YENİLİKLER

İlham almaya hazır mısınız?

IKEA İyi Fikirler

Size En Yakın
IKEA Mağazası