Büyük IKEA İndirimi başladı!

Kolayca misafir odasına çevirebileceğiniz bir oda çok pratik olur. Gündüz kanepe, gece tek veya çift kişilik yatak olarak kullanabileceğiniz HEMNES divan ile çalışma odanız misafirlerinizi ağırlayacağınız konforlu bir yatak odasına dönüşebilir. HEMNES divanın 3 büyük çekmecesinden birini nevresim takımı için, diğer ikisini de misafirinizin eşyaları için ayırabilirsiniz.

Kışın keyfini indirimle çıkarın.

Bu kış IKEA mobilyaları ile hem dinlenin hem de ailenizle zaman geçirirken birlikte olmaktan keyif alacağınız yaşam alanları yaratın. Evinizi güzelleştirecek çok çeşitli mobilya ve ev aksesuarları Büyük IKEA İndirimi'nde!

Kanepelerin tamamlayıcısı sehpalar indirimde!

IKEA'da Kış İndirimi

Oturduğunuz yerden kalkmadan elinizdekileri bırakabileceğiniz, sık kullandığınız küçük objelerin derli toplu bir arada durmasını sağlayan sehpalar, aradığınızı kolayca bulmanıza da yardımcı olur. Orta sehpa ve saklama bölmeli sehpa modelleri 14 Aralık 2018 – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında indirimli fiyatlarıyla IKEA mağazalarında ve İnternet Mağazasında.

STRANDMON ile tek kişilik rahatlık

Konforlu ve şık koltuk modelleriyle herkes istediği yere otursun. Siz ayaklarınızı uzatıp günün yorgunluğunu atarken STRANDMON koltuğun yüksek yaslanma yeri boynunuz için ekstra destek sağlar. Siz koltuğunuzda dinlenirken çocuklarınız oyun oynasın, herkes aynı alanda rahat etsin.

İndirimli aksesuarlarla dekorasyonu tamamlayın.

*Kampanya 14 Aralık 2018 – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya süresince indirimli ürünler stoklarla sınırlı olup stok durumları ve fiyatlar mağazalar arası farklılık göstermektedir.“İnternete özel indirim” logolu ürünlerin stok adetleri sadece İnternet Mağazası stoklarını ifade eder.


IKEA'DA ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Mağazalarımıza bekliyoruz

Ailece keyifli bir gün geçirebileceğiniz IKEA mağazalarında, alışveriş deneyimini keşfedin.

İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ

İnternetten alışveriş şimdi daha da kolay

İnternet Mağazamız hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

PLANLAYICILAR

Alışverişe başlamadan önce planlayın

Yeni mutfağınızı veya yatak odanızı 3 boyutlu online planlama programlarımızı kullanarak hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz.

IKEA'DAN YENİLİKLER

İlham almaya hazır mısınız?

IKEA İyi Fikirler

Size En Yakın
IKEA Mağazası