Balkon kapılarını açın, yaşama alanınızı genişletin.

Yaz Ürünleri - Balkon

Baharın gelmesiyle balkon, evin en çok kullanılan alanlarından biri haline gelir. Balkonunuzu komşularınızla sosyalleşmek, arkadaşlarınızla açık havanın keyfini çıkararak yemek yemek, biraz güneşlenmek veya sadece ayaklarınızı uzatıp dinlenmek için kullanabilirsiniz. Fonksiyonel balkon ve bahçe mobilyaları ile akıllı çözümler yaratarak yaşama alanınızı genişletebilir ve onu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Şehrin merkezinde bir kaçış noktası

Yaz Ürünleri - Balkon Aksesuarları

İster küçük bir balkonunuz olsun ister büyük bir bahçeniz, iki kişilik yemek masası ve sandalye seti baharın tadını çıkarmak isteyenler için pratik bir çözüm olabilir.

Geleneksel tarzdaki TARNÖ Serisine ve ince çizgileriyle romantik bir hava veren modern tarzdaki LACKÖ Serisine ait masa ve sandalyeler balkonunuzda fazla yer kaplamazken, bahçenin sıcak saatlerinde onları kolayca bir ağacın altına, gölgeye taşıyabilirsiniz.Şık ve dayanıklı APPLARÖ Serisi

APPLARÖ Serisi, ihtiyacınıza göre kombine edebileceğiniz modüler oturma gruplarından dayanıklı yaz mobilyalarına kadar, balkonda ve bahçede yazın keyfini çıkarmanız için mükemmel bir açık hava yaşam alanı yaratır.

Çiçek ekmeyi bir açık hava etkinliğine dönüştürün.

Yaz Ürünleri - Bahçe Aksesuarları

Baharın gelişini, balkonunuzdaki saksılara ve bahçenize ektiğiniz bitkilerle ve çiçeklerle kutlayın.

Açık havada toprakla uğraşmayı bir etkinliğe dönüştürüp çiçek ekmeyi çocuklarınız için de eğlenceli hale getirin. İşe, bir çalışma istasyonu kurarak başlayın. Bu şekilde bahçe seti, eldivenler ve bahçe makası gibi en sık kullanacağınız malzemeleri elinizin altında tutabilir, renkli saksılarınızla dekoratif kaselerinize hangi çiçeği ekmek istediğinize karar verebilirsiniz. Buradaki en iyi yardımcılarınız da çocuklarınız olacak!

Yaz Ürünleri - Bahçe Aksesuarları

Dar balkonlar için demirlere asılan saksıları tercih edebilir, daha geniş balkonlar içinse çiçeklik ve bitki tırmanma kafesi ekleyerek evinizde dekoratif bir bahçe oluşturabilirsiniz.


IKEA'DA ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Mağazalarımıza bekliyoruz

Ailece keyifli bir gün geçirebileceğiniz IKEA mağazalarında, alışveriş deneyimini keşfedin.

İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ

İnternetten alışveriş şimdi daha da kolay

Yenilenen internet mağazamız hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

PLANLAYICILAR

Alışverişe başlamadan önce planlayın

Yeni mutfağınızı veya yatak odanızı 3 boyutlu online planlama programlarımızı kullanarak hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz.

IKEA'DAN YENİLİKLER

İlham almaya hazır mısınız?

IKEA İyi Fikirler

Size En Yakın
IKEA Mağazası