Yatak odaları gardırop sistemlerinde hediye çeki fırsatı!

PAX ve PLATSA gardırop sistemleri ve dolap içi düzenleyicileri ile hayalinizdeki yatak odası düzenine kavuşabilirsiniz. Her gün giymek için bir şeyler aramak yerine, en sevdiğiniz pantolonun, tişörtün, kemerin ve aksesuarların tam olarak nerede olduğunu bilebilirsiniz.

29 Haziran - 2 Eylül 2018 tarihleri yatak odası gardırop sistemlerinde her 1.000 TL’lik alışverişe 100 TL hediye çeki fırsatını kaçırmayın!

Dolabınızı kendiniz tasarlayın.

PAX - PLATSA

Moda ve zevkler zamanla değişebilir. Ancak giyim ve yaşam tarzınız değişse bile akıllı ve esnek çözümler sunan PAX gardırobunuzu yıllarca kullanabilirsiniz. PAX serisinin iskelet ve kapakları ile KOMPLEMENT dolap içi düzenleme serisinin parçalarını birleştirerek dolabınızı ihtiyacınıza ve zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.

Rahat bir uykuyla güne başlayın.

Güzel bir gece uykusu alarak güne başlamak her şeyi değiştirebilir. Yatak seçimi kadar karyola tercihi de hem rahatlığınızı hem tarzınızı ortaya çıkarır. Nevresim takımı ve battaniye gibi yatak tekstillerinizi de saklama kutularıyla karyolanızın altına yerleştirebilir veya HEMNES divanın çekmecelerini kullanabilirsiniz.

Yatak odasının yardımcıları şifonyerler

Yatağınızın yanı başındaki şifonyerler, sıkça kullandığınız eşyalarınızı elinizin altında tutarak hayatınızı kolaylaştırır ve sizin için mükemmel bir depolama alanı yaratır. Her tarza uygun dayanıklı MALM serisi 6 çekmeceli, 4 çekmeceli, 3 çekmeceli ve 2 çekmeceli şifonyerler ile yatak odanızda geniş bir seçim imkanı sunar.

Gardırobunuzun içini SKUBB Serisi ile yönetin.

SKUBB Düzenleyiciler

Aradıklarınızı hemen bulabileceğiniz düzenli bir gardırop, huzur verir ve hazırlanmanızı kolaylaştırır. PAX gardıroplarıyla uyumlu, farklı renk ve ölçülerdeki SKUBB kutularla dolabınızın içini istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ayakkabılarınızı gözenekli pencereleri olan ayakkabı kutusuna, sık kullanmadığınız giysilerinizi toza karşı korumak için elbise kılıflarına, hafif ve katlanabilir giysilerinizi dolap rayına kolayca asılan bölmeli düzenleyicilere ve çorap, kemer ve diğer aksesuarlarınızı bölmeli kutulara yerleştirerek her şeyi yerli yerinde tutabilirsiniz.


IKEA'DA ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Mağazalarımıza bekliyoruz

Ailece keyifli bir gün geçirebileceğiniz IKEA mağazalarında, alışveriş deneyimini keşfedin.

İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ

İnternetten alışveriş şimdi daha da kolay

Yenilenen internet mağazamız hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

PLANLAYICILAR

Alışverişe başlamadan önce planlayın

Yeni mutfağınızı veya yatak odanızı 3 boyutlu online planlama programlarımızı kullanarak hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz.

IKEA'DAN YENİLİKLER

İlham almaya hazır mısınız?

IKEA İyi Fikirler

Size En Yakın
IKEA Mağazası Canlı Destek