Okula Dönüş Kampanyası


Kampanya Koşulları

  • 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim kampanyası, 14 Ekim – 24 Kasım 2019 tarihleri arasında tek seferde ve tek faturada yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim kampanyası, mağazalarda ve sipariş ve teslim noktalarında IKEA Aile Kart ile geçerlidir.
  • Oturma odaları ve TV medya çözümleri departmanlarından yapılacak KDV Dahil, nakliye, montaj ve varsa ek kargo hizmetleri hariç 2.500 TL ve üzeri ürün alışverişlerinde, kampanyalı ürünlerin toplam tutarı üzerinden %15 indirim yapılacaktır. Yemek odası mobilyaları, kanepe/divanlar ve ev aksesuarları kampanyaya dahil değildir.
  • “2.500 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim kampanyası” kapsamında verilecek indirim oranı kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında, sadece tek faturada, seçili ürünlerde yapılacak olan 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde uygulanır. İşbu kampanyadan farklı zamanlarda yapılmış olan alışverişlerde, fiş/faturaların birleştirilmesi suretiyle yararlanılamaz.
  • İşbu kampanya kapsamında uygulanan “%15 İndirim”, aksi MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. tarafından belirtilmediği sürece, farklı kampanyalarla birleştirilerek kullanılamaz.
  • 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim Kampanyası süresince yapılan alışverişler sonrasında indirim kampanyasından yararlanılarak alınan ürünlerden biri veya birkaçı iade edilmek istenirse, kampanyalı ürünlere ilişkin toplam alışveriş tutarınının 2.500 TL altına düşmesi halinde Mapa Aksesuar Pazarlama A.Ş.’nin kampanya kapsamında gerçekleştirilen indirim tutarının tamamını tahsil etme hakkı saklıdır.
  • Tüm kampanya katılımcıları, tüm kampanya şart ve koşullarını kabul eder.
  • İşbu kampanya koşullarında her türlü değişiklik yapma hakkı MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’ye aittir. MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. bu hüküm ve koşulları herhangi bir bilgilendirme yapmadan değiştirme, kapsamını sınırlama, kampanyayı erteleme ve bitirme hakkını saklı tutar.
  • Bu madde ve koşulların ihlali ile açıklanan ödüle sahip olmaya yönelik teşebbüsler, sahtekarlık oluşturabilir ve bu durum yasal mevzuatın ihlali anlamına gelebilir.
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git