Mutfak Dolaplarında Ücretsiz Nakliye & Montaj Kampanyası

 • Kampanya 16 Nisan - 11 Temmuz 2021 tarihleri arasında, IKEA Aile Kart sahiplerinin 1.500 TL ve üzeri mutfak dolapları alışverişlerinde geçerlidir.
 • Kampanya, IKEA Ümraniye, IKEA Bayrampaşa ve IKEA Ankara’dan yapılan alışverişlerde ilgili mağazanın bulunduğu il sınırlarında , IKEA İzmir’den yapılan alışverişlerde İzmir il sınırı, Manisa’nın Yunus Emre ve Şehzadeler ilçelerinde, Aydın’ın Kuşadası, Çine, Efeler, Söke, İncirliova, Germencik ilçelerinde, IKEA Kartal’dan yapılan alışverişlerde İstanbul ve Kocaeli il sınırlarında (Kandıra, Gölcük, Karamürsel ilçeleri hariç), IKEA Antalya’dan yapılan alışverişlerde Antalya il sınırında, IKEA Bursa’dan yapılan alışverişlerde Bursa il sınırında, Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası’ndan yapılan alışverişlerde Bodrum ve Milas ilçe sınırları, Adana Sipariş ve Teslim Noktası’ndan yapılan alışverişlerde ise Adana ilinin Seyhan, Çukurova, Yüreğir, Sarıçam ilçeleri ile Mersin ilinin Mezitli, Akdeniz ve Yenişehir ilçeleri için geçerlidir.
 • İstanbul Adalar kampanyaya dahil değildir.
 • Ücretsiz montaj kampanyası, İnternet Mağazası’ndan yapılacak alışverişlerde yukarıda belirtilen mağaza montaj bölgeleri için geçerlidir. Yukarıda yer almayan il ve ilçeler için montaj kampanyası geçerli olmayıp, sadece ücretsiz nakliye kampanyası geçerli olmaktadır. Tezgah, evye ve bataryalar kampanyaya dahildir.

Banyo Mobilyalarında Ücretsiz Nakliye & Montaj Kampanyası

 • Kampanya 16 Nisan - 11 Temmuz 2021 tarihleri arasında, IKEA Aile Kart sahiplerinin 1.500 TL ve üzeri banyo mobilyaları alışverişlerinde geçerlidir.
 • Kampanya, IKEA Ümraniye, IKEA Bayrampaşa ve IKEA Ankara’dan yapılan alışverişlerde ilgili mağazanın bulunduğu il sınırlarında, IKEA İzmir’den yapılan alışverişlerde İzmir il sınırı, Manisa’nın Yunus Emre ve Şehzadeler ilçelerinde, Aydın’ın Kuşadası, Çine, Efeler, Söke, İncirliova, Germencik ilçelerinde, IKEA Kartal’dan yapılan alışverişlerde İstanbul ve Kocaeli il sınırlarında (Kandıra, Gölcük, Karamürsel ilçeleri hariç) , IKEA Antalya’dan yapılan alışverişlerde Antalya il sınırında, IKEA Bursa’dan yapılan alışverişlerde Bursa ve Yalova il sınırları, Bandırma, İzmit, Karamürsel, Gölcük merkez ile Eskişehir Odunpazarı ve Tepebaşı merkez sınırlarında, Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası’ndan yapılan alışverişlerde Bodrum ve Milas ilçe sınırları, Adana Sipariş ve Teslim Noktası’ndan yapılan alışverişlerde ise Adana ilinin Seyhan, Çukurova ,Yüreğir, Sarıçam ilçeleri ile Mersin ilinin Mezitli, Akdeniz ve Yenişehir ilçeleri için geçerlidir.
 • İstanbul Adalar kampanyaya dahil değildir.
 • Ücretsiz montaj kampanyası İnternet Mağazası’ndan yapılacak alışverişlerde yukarıda belirtilen mağaza montaj bölgeleri için geçerlidir. Yukarıda yer almayan il ve ilçeler için montaj kampanyası geçerli olmayıp, sadece ücretsiz nakliye kampanyası geçerli olmaktadır.

İnternet Mağazası Kampanya Koşulları

 • Ücretsiz montaj kampanyası, İnternet Mağazası’ndan yapılacak alışverişlerde yukarıda belirtilen mağaza montaj bölgeleri için geçerlidir. Yukarıda yer almayan il ve ilçeler için montaj kampanyası geçerli olmayıp, sadece ücretsiz nakliye kampanyası geçerli olacaktır.
 • Ücretsiz montaj kampanyasından yararlanmak için, sepetinizdeki ürünler kampanya koşullarını sağlamalı, adresiniz montaj yapılabilir bölgede olmalı ve sepetinize “Montaj Hizmeti Almak İstiyorum” seçeneğini işaretleyerek, montaj hizmetini eklemelisiniz.
 • Montaj hizmeti, siparişiniz teslim edildikten sonra size e-posta yoluyla iletilecek olan tarihte yapılacaktır.
 • Ücretsiz Nakliye ve Montaj kampanyasından yararlanmak için, kampanyalı Mutfak ve Banyo Mobilya ürünlerinin ayrı ayrı 1.500 TL ve üzerinde olması gerekmektedir. Kampanyalar birleştirilemez.
 • Mutfak Kampanyası logolu ürünler mutfak kampanyasına, Banyo Kampanyası logolu ürünler banyo kampanyasına dahildir.
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git