Türkiye
 

İade Politikası

Fikrinizi değiştirebilirsiniz.30 gün değiştirme imkanınız var...Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için tek yapmanız gereken; ürünü orijinal ambalajında, fiş/faturasıyla birlikte satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde geri getirmektir. Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade yapılabilir.


Yatak İade Politikası
Yeni bir yatağa alışmak yaklaşık bir ay sürer. Bu yüzden, seçtiğiniz yatağın size uygun olup olmadığına karar vermeniz için 60 gün deneme süresi veriyoruz. 60 gün boyunca yeni yatağınızı evinizde deneyin. Eğer memnun kalmazsanız başka bir yatakla değiştirmek için geri getirebilirsiniz.
* Kullanıcıların verdiği hasarlar kapsam dışıdır. Kampanya tek değişim için geçerlidir. Çocuk yataklarında geçerli değildir.
** Tüm şartlar ve kurallar için lütfen IKEA mağazalarına danışın. Yataklarda da IKEA’nın genel iade ve değişim şartları geçerlidir.


Beyaz eşya, kesilmiş kumaş, bitki, Fırsat Köşesi’nden alınmış ürünler ile mutfak tezgahı gibi siparişiniz üzerine kesilmiş/tasarlanmış ürünlerin iadesi yapılamaz.
IKEA’nın İade Politikası ek bir haktır ve yürürlükteki tüketici haklarını etkilemez.