Oturma odanız için en şık ve fonksiyonel depolama çözümleri IKEA’da!Televizyonunuz, ses sistemleriniz, oyun konsolunuz, uydu alıcınız, harici diskler, hepsinin ayrı kablosu ve uzaktan kumandaları derken oturma odanız bir anda dağılabilir. Ama kablo kalabalığını akıllıca gizleyebilen, sehpa, duvar dolabı ve raf ünitesi ile fonksiyonel olduğu kadar zevkinizi de yansıtan bir TV ve dolap sisteminiz varsa kolay kolay dağılmazsınız.

Yeni BESTA Serisi ile depolama ihtiyacınıza ve tarzınıza göre farklı ölçülerdeki ve renklerdeki parçaları kombine ederek oturma odanız için yeni çözümler yaratabilirsiniz. İster sadece bir televizyon sehpasına, ister televizyonun yanı sıra kişisel eşyalarınızı da depolayabilecek bir dolap kombinasyonuna karar verin, BESTA, oturma odanız için en şık ve fonksiyonel çözümdür.

27 Kasım'a kadar sürecek %10 indirimli BESTA TV Üniteleri Kampanyası’na dahil olan ürünleri görmek için tıklayın.

Yüksek kalite ve şık tasarım bir arada

İhtiyacınıza göre işlevselliğini ve kapakları yenileyerek görünümünü değiştirebileceğiniz yüksek kaliteli BESTA Serisi ürünleri televizyonunuz, medya cihazlarınız ve oturma odanızdaki diğer eşyalarınız için mükemmel bir depolama ve sergileme alanı yaratır.

Galeriyi görmek için tıklayın.


IKEA'DA ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Mağazalarımıza bekliyoruz

Ailece keyifli bir gün geçirebileceğiniz IKEA mağazalarında, alışveriş deneyimini keşfedin.

İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ

İnternetten alışveriş şimdi daha da kolay

Yenilenen internet mağazamız hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

PLANLAYICILAR

Alışverişe başlamadan önce planlayın

Yeni mutfağınızı veya yatak odanızı 3 boyutlu online planlama programlarımızı kullanarak hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz.


Size En Yakın
IKEA Mağazası