Her şey yemekle başlar.

Hayatımızdaki bütün o küçük ayrıntılar...

Büyük resimde küçücük yer kaplayan, günlük yaşantımızda birçok kez karşılaştığımız ancak çok azının farkına vardığımız, biz hiç farketmeden hayatımıza anlam katan, günümüzü güzel kılan ayrıntılar. Bazen bir çay keyfi veya bir Pazar kahvaltısı gibi sıradan da olsalar, her seferinde bizi sevdiklerimizle bir arada tutar ve yaşantımıza anlam katarlar.

Siz de IKEA ile mutfaklarınızı ve yemek odalarınızı, yani tatlı anların, bizi mutlu eden tüm bu ayrıntıların en çok yaşandığı yerleri yenileyerek evinizde yepyeni bir başlangıç yapın.

Web sitemizde sizlere sunduğumuz yeni ürünlerimize göz atın, çok yakında sizlerle olacak e-kataloğumuzu inceleyin ve mağazalarımızı ziyaret edin.

Sadece IKEA mobilya ve aksesuarları ile yenilenmiş evinizle değil, sizin için hazırladağımız füme somonlu salata tarifinden, çilekli pankek pastasına kadar pratik ve lezzetli birçok yiyecek ile de misafirlerinizi etkileyebilirsiniz. Tariflerimize göz atmak için tıklayın.


IKEA'DA ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Mağazalarımıza bekliyoruz

Ailece keyifli bir gün geçirebileceğiniz IKEA mağazalarında, alışveriş deneyimini keşfedin.

İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ

İnternetten alışveriş şimdi daha da kolay

Yenilenen internet mağazamız hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

PLANLAYICILAR

Alışverişe başlamadan önce planlayın

Yeni mutfağınızı veya yatak odanızı 3 boyutlu online planlama programlarımızı kullanarak hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz.


Size En Yakın
IKEA Mağazası